SAISTĪTIE INTERNETA RESURSI

Atvērt Eiropas Savienības oficiālā tīmekļa vietni
Atvērt Ministru kabineta lapu
Atvērt Valsts izglītības satura centra timekļa vietni
Atvērt Jelgavas izglītības pārvaldes timekļa vietni
Atvērt ZRKAC timekļa vietni
Jelgavas pilsētas logo
Atvērt LLU ITF timekļa vietni

SEKO MUMS

Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas facebook lapu
Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas Twitter lapu
Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas You Tube

SĪKDATNES UN PRIVATUMS
JAUNUMI

16.10.2023.

16. oktobrī plkst. 18.30 aicinām pievienoties tiešsaistes nodarbībai "Konkurētspējīgas prasmes ikvienam" karjerai facebook kontā.

Nodarbību vadīs Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultante un "Karjeras attīstības atbalsta balvas - 2023" laureāte Agnese Metuzāle. Tiešraidei būs pieejams surdotulkojums.

Saite uz tiešraidi: https://www.facebook.com/events/193056923822055/

Aicinām izveidotajam pasākumam atzīmēt "Interesē" vai "Došos", lai saņemtu atgādinājumu par tiešraides sākumu pāris stundas pirms tiešraides sākuma.

Ikviens interesents (arī nereģistrējoties Facebook tīklā) varēs atvērt izveidoto tiešraides pasākuma saiti vai Tavai karjerai Facebook kontu konkrētajā datumā un laikā, un tā būs redzama laika līnijas pašā augšpusē.

Nodarbības laikā paredzēta arī neliela aktivitāte, izmantojot MENTI platformu, tādēļ aicinām iesaistīties, noskanējot ekrānā redzamo QR kodu!

13.10.2023.

13.10.2023.


12.10.2023.

10.a klase 2023.gada 19.septembrī programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros, apmeklēja O.Vācieša un A.Čaka muzeju

Skolas sporta zāle kalpojusi jau 50 gadus, zāles grīda bija neatbilstošā stāvoklī, tāpēc tika pieprasīts finansējums remontam. Nauda tika piešķirta un 2023.g jūlijā sākas remontdarbi.

Septembrī, kamēr skolēni varēja vēl sportot stadionā, skolas sporta zāle tika remontēta.

02. oktobrī zāles remonts tika pabeigts. Milzīgs paldies sporta skolotājai Ilonai Cehanovičai, angļu valodas skolotājai Ksenijai Gaišutei un 11.a klases skolēniem par ieguldīto darbu sporta zāles noformēšanā!

Kopā esam stipri!

10.10.2023.

No sirds sveicam skolotāju Innu Čerņecovu, kura 06.10.2023 saņēma Jelgavas valstspilsētas godarakstu par atbildīgu skolas latviešu valodas un literatūras MK (Metodiskās komisijas) vadīšanu, jaunu skolas tradīciju izveidi un ieviešanu, veiksmīgu skolēnu pilsoniskās līdzdalības veicināšanu. Paldies, skolotāja! Lepojamies!

06.10.2023.


06.10.2023.

Oktobris ir psiholoģijas un drošības mēnesis skolā.

Oktobra mēneša ietvaros tiks izsludināts foto konkurss skolēniem!

FOTOKONKURSS "KAD ES JŪTOS LABI UN DROŠĪBĀ"

Konkursā var piedalīties ikviens fotoamatieris vai profesionālis, iesniedzot savas fotogrāfijas (Atbalsta personāls neatbild par iesūtīto fotogrāfiju autentiskumu), kas iemūžina kādu skaistu mirkli, kad jūs jūtaties labi un droši. Vārdu sākot, labbūtība un drošība ar jūsu acīm.

!!! Konkursā nedrīkst piedalīties:

• ar bildēm, kur uzņemtas svešas personās, vai personas uzņemtas bez atļaujās;

• ar bildēm, kur ir necienīgi/nepiedienīgie žesti vai komentāri;

• ar vienu un to pašu fotogrāfiju atkārtoti;

Konkursa laiks:

• no 9. oktobra līdz 27. oktobrim

Darbu iesniegšana:

• darbi ir jāsūta uz e-klases pastu sociālai pedagoģei Irinai Serdjukovai, vai skolas psiholoģei Veronikai Šilo ;

• konkursa dalībniekam ir jānorāda sava kontaktinformācija: vārds, uzvārds, klase, fotogrāfijas nosaukums.

• fotogrāfiju maksimālais skaits no vienas personas - 1;

• piedaloties konkursā, dalībnieks akceptē, ka viņš atļauj iesniegto fotogrāfiju ievietot izstādē skolā un skolas mājās lapā.

Konkursa balvas:

•1., 2. un 3. vietas ieguvējiem - veicināšanas balvas. Vērtēšanas komisijai ir tiesības piešķirt specbalvu par savu favorītbildi (neatkarīgi no balsošanas rezultātiem).

02.10.2023.
BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2023

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā - četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Šogad iekļauto grāmatu klāsts ir bagāts gan ar mūsdienām aktuālo tematiku, kas ļauj ielūkoties pagātnē, gan aizrauj ar pasakainu fantāzijas lidojumu. Kolekcijā varam lasīt dzeju, aplūkot un izpētīt komiksus, skaitīt skaitāmpantus, izvēlēties un vienā naktī izlasīt romānu, lēnām baudīt stāstu krājumus un priecāties par lielisko ilustratoru devumu.

2023. gada kolekcijā iekļautas 24 grāmatas: astoņi latviešu autoru darbi, piecpadsmit tulkojumi un viens folkloras krājums. Lasītāji varēs iepazīties ar četru franču rakstnieku darbiem, trīs lietuviešu un trīs igauņu grāmatām, kā arī pa vienam tulkojumam no zviedru, vācu, slovāku, poļu un katalāņu valodas.

Lappuses:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12