SAISTĪTIE INTERNETA RESURSI

Atvērt Eiropas Savienības oficiālā tīmekļa vietni
Atvērt Ministru kabineta lapu
Atvērt Valsts izglītības satura centra timekļa vietni
Atvērt Jelgavas izglītības pārvaldes timekļa vietni
Atvērt ZRKAC timekļa vietni
Jelgavas pilsētas logo
Atvērt LLU ITF timekļa vietni

SEKO MUMS

Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas facebook lapu
Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas Twitter lapu
Atvērt Jelgavas 5.vidusskolas You Tube

SĪKDATNES UN PRIVATUMS
Sīkdatņu izmantošanas politika

I Vispārīgie noteikumi

1. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā tās tiek izmantotas.

II Informācija par sīkdatnēm

2. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

3. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org .

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

4. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu ērtāk izmantot mūsu tīmekļa vietni (saglabāt tīmekļa vietnes apmeklētāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt), kā arī, lai varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvāto pakalpojumu un sniegt pielāgotu informāciju, kas saistīta ar izglītības iestādes pamatdarbību.

5. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma, piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes, taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem nolūkiem vai sociālo mediju sīkdatnēm, prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

IV Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai informācijas aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un datu plūsmas avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras vietnes daļas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē.

Sociālo mediju sīkdatnes

Trešo pušu sīkdatnes no tīmekļa vietnēm, kas nepieder mums, bet kuras mēs izmantojam konkrētai funkcionalitātei (Facebook.com, Youtube.com).

V Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

6. Apmeklējot vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Apstiprinot noteiktas sīkdatnes Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām un piekrītat to lietošanai.

7. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties vietnē un saņemt atbilstošu tās lietošanu.

VI Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana un atcelšana

8. Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas nekādas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt Jūsu ierīces uzstādījumus, bloķēt sīkdatņu ievietošana datorā, taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies vai to lietošana būs ierobežota.

9. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti, pakalpojumu pieejamību.

VII Politikas izmaiņas

10. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas šajā tīmekļa vietnē.

11. Papildus informācija par Jelgavas valstspilsētas pašvaldības (turpmāk – pašvaldība) veikto personu datu apstrādi (privātuma politika) pieejama Pašvaldības tīmekļa vietnes www.jelgava.lv sadaļā “Personas datu apstrāde”. Pašvaldības datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: dati@jelgava.lv, tālrunis: 63005444.